Przejdź do głównej części

JAKOŚĆ TO NASZA MISJA

Głównym celem naszego biura jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszym klientom. Wierzymy, że bardzo dobry kontakt z księgową, proponowanie usprawnień w firmie oraz dynamiczne rozwiązywanie problemów klienta prowadzi nas do tego celu. Aby biznes się rozwijał, klient musi wiedzieć, że sprawy podatkowo-księgowe są w odpowiednich rękach.

O nas

Hey Taxes Biuro Rachunkowe

zostało założone przez osoby z doświadczeniem w księgowości, podatkach, audycie oraz finansach przedsiębiorstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko prowadzić księgowość dla naszych klientów, ale również wspierać ich i doradzać biznesowo. Całość składa się na wysokiej jakości wartość dodaną, którą oferują tylko najlepsze biura rachunkowe w Polsce.

Stawiamy na ludzi, dlatego nasz zespół tworzą eksperci w swoich dziedzinach, którzy stale budują i aktualizują swoją ekspercką wiedzę. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi oraz biegłymi rewidentami, aby móc zaoferować naszym klientom kompleksowy zakres usług.

Nieustannie wdrażamy i testujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które usprawniają naszą współpracę z klientem i poprawiają standard obsługi.  Stawiamy na pełną automatyzację obszarów, w których jest to możliwe do wdrożenia. Dzięki temu możemy skupić się również na innych obszarach biznesowych także wymagających wsparcia księgowego, jak np. pomoc w organizowaniu finansowania firmy, czy wsparcie w doradztwie zarządczym (raporty biznesowe, monitorowanie i kontrola budżetu).

Założyciele

Kinga Lesiak

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w dziedzinie rachunkowości, kadr oraz podatków, które zdobywała doskonaląc swoją wiedzę i umiejętnościami w roli księgowej oraz głównej księgowej w cenionych biurach rachunkowych. Swoje wykształcenie o kierunku finanse przedsiębiorstw zdobyła na jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce, tj. Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, gdzie ukończyła studia II stopnia.

Dodatkowo, posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu podatków, potwierdzoną ukończeniem studiów podyplomowych o kierunku podatki na Uniwersytecie Szczecińskim. Uzyskany Certyfikat Ministerstwa Finansów Głównego Księgowego jest potwierdzeniem wysokich umiejętnościach i dogłębnej znajomości obowiązujących przepisów rachunkowych.

Aktualnie, będąc w trakcie zdobywania uprawnień Doradcy Podatkowego, dąży do stałego doskonalenia swoich kwalifikacji, mając na celu świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Przez cały okres swojej kariery zawodowej, Kinga miała okazję pracować jako Główna Księgowa w wielu różnych sektorach gospodarki, takich jak handel hurtowy, e-commerce, usługi spedycyjne i transport, branża IT, czy firmy produkcyjne, co pozwoliło jej zdobyć wszechstronną wiedzę i doświadczenie, z którego dzisiaj mogą korzystać nasi klienci.

Jej praktyka zawodowa obecnie koncentruje się na skutecznym zarządzaniu zespołem, jako Główna Księgowa Hey Taxes oraz rozwiązywaniem problemów podatkowych klientów wraz z zespołem doradców podatkowych  i biegłych rewidentów współpracujących z Hey Taxes. Jej podejście do pracy oparte jest na precyzji, odpowiedzialności oraz chęci stałego doskonalenia, co czyni ją zaangażowanym i wartościowym partnerem dla każdej firmy poszukującej profesjonalnej obsługi rachunkowo-finansowej.

Damian Juszko

Absolwent studiów II stopnia o kierunku Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada wszechstronne doświadczenie w obszarze finansów, rachunkowości oraz inwestycji kapitałowych.

Rozpoczynając swoją karierę w funduszach inwestycyjnych Venture Capital, gdzie pełnił rolę analityka biznesowego. Jego zadania obejmowały kompleksowe analizy rynków, ocenę projektów inwestycyjnych, sporządzanie prognoz finansowych przedsiębiorstw oraz dokonywanie ich wycen. Dzięki temu doświadczeniu zdobył praktyczne umiejętności z zakresu doradztwa biznesowego i finansowego.

Następnie, w roli audytora wewnętrznego w globalnej firmie produkcyjnej, posiadającej ponad 40 fabryk na całym świecie, skupił się na analizie danych, raportowaniu i optymalizacji procesów biznesowych.

Posiada również szerokie doświadczenie jako Główny Księgowy w różnych branżach, takich jak IT, e-commerce, inwestycje deweloperskie, branże usługowe oraz produkcja przemysłowa. To daje Damianowi unikalne spojrzenie na różnorodne aspekty finansowe przedsiębiorstw. Działając w wielu środowiskach biznesowych, zyskał głębokie zrozumienie specyfiki każdej branży oraz umiejętność dostosowania się do różnych wymagań i wyzwań naszych klientów stając się dla nich solidnym wsparciem.

Zręczne połączenie doświadczenia w księgowości, funduszach inwestycyjnych oraz pracy audytora wewnętrznego sprawia, że Damian jest nie tylko ekspertem w zakresie rachunkowości, ale także wartościowym wsparciem w obszarze finansów przedsiębiorstw i doradztwa gospodarczego. Jego umiejętności łączenia wiedzy z zakresu księgowości i finansów z wiedzą consultingową stanowią wartościowy wkład w rozwój i efektywność każdego przedsiębiorstwa współpracującego z Hey Taxes.

Nasze referencje

Korzystamy z usług Hey Taxes prawie od roku. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem serwisu . Bardzo dobry poziom komunikacji. Special thanks dla Pani Kingi Lesiak, głównej księgowej Hey Taxes, która opiekuje się naszą Spółką. Polecam wszystkim!

Serhiy, Prezes Zarządu Eastcom sp. z o.o.

​Współpraca z hey taxes to dla mnie przede wszystkim wygoda i spokój o moje podatki. Wcześniejsze korzystanie z księgowości online wymagało ode mnie dużego zaangażowania czasowego. Dzięki hey taxes czas poświęcony na kwestie księgowe ograniczyłem do minimum.

Marcin, Prezes Zarządu Pakiet Startowy sp. z o.o.

Profesjonalność, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Hey Taxes Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. (…) Kompetentna księgowa, z którą mamy bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy, jeszcze nigdy nie pozostawiła pytań bez odpowiedzi (…)

Daria, Kierownik projektu Szado sp. z o.o. sp.k.

Podejście do klienta na najwyższym poziomie, nie tylko dbają o kontakt zawodowy ale też o dobre relacje z klientem.Współpracujemy od początku naszej działalności dlatego szczerze polecam (…)

Magda, Kierownik projektu Active-X sp. z o.o.