Przejdź do głównej części

JAKOŚĆ TO NASZA MISJA

Głównym celem naszego biura jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszym klientom. Wierzymy, że bardzo dobry kontakt z księgową, proponowanie usprawnień w firmie oraz dynamiczne rozwiązywanie problemów klienta prowadzi nas do tego celu. Aby biznes się rozwijał, klient musi wiedzieć, że sprawy podatkowo-księgowe są w odpowiednich rękach.

O nas

Hey Taxes Biuro Rachunkowe zostało założone przez osoby z doświadczeniem w księgowości, podatkach, audycie oraz finansach przedsiębiorstw. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko prowadzić księgowość dla naszych klientów, ale również wspierać ich i doradzać biznesowo. Całość składa się na wysokiej jakości wartość dodaną, którą oferują tylko najlepsze biura rachunkowe w Polsce.

Stawiamy na ludzi, dlatego nasz zespół tworzą eksperci w swoich dziedzinach, którzy stale budują i aktualizują swoją ekspercką wiedzę. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi oraz biegłymi rewidentami, aby móc zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę.

Nieustannie wdrażamy i testujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które usprawnią naszą współpracę z klientem i poprawią standard obsługi. Dlatego oferujemy m.in. dostęp do danych finansowych w chmurze, z poziomu panelu klienta oraz proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu zarządzania firmą. Stawiamy na pełną automatyzację obszarów, w których jest to możliwe do wdrożenia.

Nasze referencje

Korzystamy z usług Hey Taxes prawie od roku. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem serwisu . Bardzo dobry poziom komunikacji. Special thanks dla Pani Kingi Lesiak, głównej księgowej Hey Taxes, która opiekuje się naszą Spółką. Polecam wszystkim!

Serhiy, Prezes Zarządu Eastcom sp. z o.o.

​Współpraca z hey taxes to dla mnie przede wszystkim wygoda i spokój o moje podatki. Wcześniejsze korzystanie z księgowości online wymagało ode mnie dużego zaangażowania czasowego. Dzięki hey taxes czas poświęcony na kwestie księgowe ograniczyłem do minimum.

Marcin, Prezes Zarządu Pakiet Startowy sp. z o.o.

Profesjonalność, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Hey Taxes Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. (…) Kompetentna księgowa, z którą mamy bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy, jeszcze nigdy nie pozostawiła pytań bez odpowiedzi (…)

Daria, Kierownik projektu Szado sp. z o.o. sp.k.

Podejście do klienta na najwyższym poziomie, nie tylko dbają o kontakt zawodowy ale też o dobre relacje z klientem.Współpracujemy od początku naszej działalności dlatego szczerze polecam (…)

Magda, Kierownik projektu Active-X sp. z o.o.