Przejdź do głównej części

Obsługa księgowa Koszalin

Zapewnienie właściwej obsługi finansowo-księgowej powinno być priorytetem w każdej firmie. Dynamicznie zmieniające się przepisy wymagają bieżącej kontroli polityki rachunkowej przedsiębiorstwa i dostosowywania jej do aktualnych wymagań prawnych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową firmę, czy jesteś członkiem zarządu dużej spółki, warto, abyś prowadzenie księgowości powierzył doświadczonym profesjonalistom. W Hey Taxes Biuro Rachunkowe zadbamy o finanse Twojej firmy, a nasze biuro księgowe zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie.

Firmom z Koszalina i okolic oferujemy stałą obsługę rachunkową i finansową, przejmując prowadzenie księgowości. Wszystko po to, abyś jako przedsiębiorca mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne – konsekwentnym realizowaniu wizji rozwoju swojej firmy, a faktury, podatki i sprawy kadrowe pozostawiając nam.

Tania księgowa – Koszalin

Swoim klientom zapewniamy dostęp do nowoczesnego systemu informatycznego, który znacznie ułatwia obsługę księgową. System służy do przesyłania dokumentów, przeglądania historii zdarzeń oraz pełnej kontroli procesów rachunkowo-księgowych zachodzących w Twojej firmie.

Tym, co obok wieloletniego doświadczenia i eksperckiej wiedzy wyróżnia nas z grona wielu biur rachunkowych z Koszalina i okolic, jest oferta zaprojektowana na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy atrakcyjne pakiety usług księgowych, tak, byś mógł wybrać dokładnie taki zakres obsługi rachunkowej, jakiego potrzebujesz.

Kompleksowe usługi księgowe – co oferujemy

Jako biuro ksiegowe, oferujemy kompleksową obsługę klientów biznesowych. Poprowadzimy zarówno księgowość uproszczoną, jak i pełną, zajmiemy się doradztwem i optymalizacją podatkową Twojej firmy. W ramach każdego pakietu księgowego otrzymujesz od nas następujący zakres usług:

• stały, przyjazny kontakt z dedykowanym asystentem księgowym,
• weryfikację dokumentów od strony formalnej i księgowej,
• darmowy program do faktur,
• rozliczanie podatku PIT, CIT,
• możliwość kontaktu z urzędem skarbowym,
• informację o wysokości podatków za dany okres rozliczeniowy,
• wsparcie administracyjne,
• sporządzanie i wysyłkę plików JPK,
• asystę prawną i wiele innych dodatkowych korzyści.

Obsługa księgowa – powierz ją nam!

Sprawna i profesjonalna obsługa księgowa to wymierna oszczędność dla Twojej firmy. To także pewność, że sytuacja rachunkowa Twojego przedsiębiorstwa jest stabilna i kontrolowana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą pakietów księgowych. Powierz nam księgowość w Twojej firmie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Nasze referencje

Korzystamy z usług Hey Taxes prawie od roku. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem serwisu . Bardzo dobry poziom komunikacji. Special thanks dla Pani Kingi Lesiak, głównej księgowej Hey Taxes, która opiekuje się naszą Spółką. Polecam wszystkim!

Serhiy, Prezes Zarządu Eastcom sp. z o.o.

​Współpraca z hey taxes to dla mnie przede wszystkim wygoda i spokój o moje podatki. Wcześniejsze korzystanie z księgowości online wymagało ode mnie dużego zaangażowania czasowego. Dzięki hey taxes czas poświęcony na kwestie księgowe ograniczyłem do minimum.

Marcin, Prezes Zarządu Pakiet Startowy sp. z o.o.

Profesjonalność, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Hey Taxes Biuro Rachunkowe Sp. z o. o. (…) Kompetentna księgowa, z którą mamy bardzo dobry kontakt telefoniczny jak i mailowy, jeszcze nigdy nie pozostawiła pytań bez odpowiedzi (…)

Daria, Kierownik projektu Szado sp. z o.o. sp.k.

Podejście do klienta na najwyższym poziomie, nie tylko dbają o kontakt zawodowy ale też o dobre relacje z klientem.Współpracujemy od początku naszej działalności dlatego szczerze polecam (…)

Magda, Kierownik projektu Active-X sp. z o.o.