Przejdź do głównej części

Obsługa księgowa Koszalin

Zapewnienie właściwej obsługi finansowo-księgowej powinno być priorytetem w każdej firmie. Dynamicznie zmieniające się przepisy wymagają bieżącej kontroli polityki rachunkowej przedsiębiorstwa i dostosowywania jej do aktualnych wymagań prawnych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową firmę, czy jesteś członkiem zarządu dużej spółki, warto, abyś prowadzenie księgowości powierzył doświadczonym profesjonalistom. W Hey Taxes Biuro Rachunkowe zadbamy o finanse Twojej firmy, a nasze biuro księgowe zapewni Ci usługi na najwyższym poziomie.

Firmom z Koszalina i okolic oferujemy stałą obsługę rachunkową i finansową, przejmując prowadzenie księgowości. Wszystko po to, abyś jako przedsiębiorca mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne – konsekwentnym realizowaniu wizji rozwoju swojej firmy, a faktury, podatki i sprawy kadrowe pozostawiając nam.

Tania księgowa – Koszalin

Swoim klientom zapewniamy dostęp do nowoczesnego systemu informatycznego, który znacznie ułatwia obsługę księgową. System służy do przesyłania dokumentów, przeglądania historii zdarzeń oraz pełnej kontroli procesów rachunkowo-księgowych zachodzących w Twojej firmie.

Tym, co obok wieloletniego doświadczenia i eksperckiej wiedzy wyróżnia nas z grona wielu biur rachunkowych z Koszalina i okolic, jest oferta zaprojektowana na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy atrakcyjne pakiety usług księgowych, tak, byś mógł wybrać dokładnie taki zakres obsługi rachunkowej, jakiego potrzebujesz.

Kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe – co oferujemy

Jako biuro ksiegowe, oferujemy kompleksową obsługę klientów biznesowych. Poprowadzimy zarówno księgowość uproszczoną, jak i pełną, zajmiemy się doradztwem i optymalizacją podatkową Twojej firmy. W ramach każdego pakietu księgowego otrzymujesz od nas następujący zakres usług:

  • stały, przyjazny kontakt z dedykowanym asystentem księgowym oraz księgową prowadzącą Twoją firmę,
  • weryfikację dokumentów od strony formalnej i księgowej,
  • darmowy program do faktur,
  • rozliczanie podatku PIT, CIT,
  • możliwość kontaktu z urzędem skarbowym w imieniu klienta,
  • informację o wysokości podatków za dany okres rozliczeniowy,
  • wsparcie administracyjne,
  • sporządzanie i wysyłkę plików JPK,
  • asystę prawną i wiele innych dodatkowych korzyści.

Obsługa księgowa – powierz ją nam!

Sprawna i profesjonalna obsługa księgowa to wymierna oszczędność dla Twojej firmy. To także pewność, że sytuacja rachunkowa Twojego przedsiębiorstwa jest stabilna i kontrolowana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą pakietów księgowych. Powierz nam księgowość w Twojej firmie i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!