Przejdź do głównej części

Biuro rachunkowe Koszalin - kadry i płace

Pewność, że finanse firmy znajdują się w rękach doświadczonych specjalistów, przed którymi prowadzenie księgowości nie ma żadnych tajemnic, stanowi dla przedsiębiorcy najwyższy komfort i pozwala mu w pełni skupiać się na strategicznych zadaniach prowadzonej przez niego działalności gospodarczej. W Hey Taxes Biuro Rachunkowe zapewniamy najwyższy standard obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej, zarówno w jednoosobowych firmach, dużych przedsiębiorstwach, jak i spółkach o najbardziej rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

Pełna księgowość Twojej firmy w naszych rękach

Outsourcing usług księgowo-rachunkowych to opcja, na którą decyduje się coraz więcej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarówno z Koszalina, jak i z pozostałych rejonów regionów kraju. Zewnętrzna księgowość jest nie tylko tania, ale jednocześnie w pełni profesjonalna i kompleksowa, a przy tym jest to rozwiązanie dużo bardziej bezpieczne w porównaniu do zatrudniania księgowej wewnętrznie. Współpraca z nami pozwala optymalizować koszty prowadzenia biznesu z uwagi na brak konieczności inwestowania we własny personel księgowy, redukcję kosztów związanych z jego wynagradzaniem, szkoleniami szkoleniem i pozostałymi kosztami zatrudnienia, takimi jak czas potrzebny na wdrożenie, przeszkolenie oraz zrekrutowanie odpowiedniej osoby. Dodatkowo pojawia się tutaj ryzyko rezygnacji ze stanowiska oraz powtarzania całego procesu od nowa.
Przede wszystkim jednak nasze usługi dają Ci pewność, że bez względu na sytuację rynkową, finanse Twojej firmy znajdują się w rękach doświadczonych ekspertów. Gwarantujemy pełne wsparcie oraz obsługę księgowo-finansową projektowaną na miarę, idealnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb. W bogaty szeroki zakres naszych usług wchodzą, m.in.:

 • księgowość uproszczona i pełna,
 • obsługa księgowa jednoosobowej działalności gospodarczej,
 • kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe dla spółek,
 • kadry i płace,
 • wsparcie prawne dla naszych klientów,
 • sporządzanie dokumentacji cen transferowych,
 • bezpośredni kontakt z księgową.

Tania księgowa – Koszalin

Wieloletnie doświadczenie oraz szczegółowa wiedza i znajomość aktualnych przepisów sprawiają, że możesz nam zaufać, powierzając to, co najcenniejsze – finansową stabilność Twojej firmy. Przejmując prowadzenie księgowości w Twoim przedsiębiorstwie, gwarantujemy kompleksową obsługę księgową z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wszystko po to, byś jako przedsiębiorca mógł skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów i kierować całość mocy przerobowych firmy na realizację zleceń, zostawiając sprawy księgowe i kadrowe właśnie nam.

Stawiamy na ludzi,

dlatego nasz zespół tworzą eksperci w swoich dziedzinach, którzy stale budują i aktualizują swoją ekspercką wiedzę. Współpracujemy również z kancelariami prawnymi oraz biegłymi rewidentami, aby móc zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę.

Właściciele heytaxes

Formularz kontaktowy

Dobre biuro rachunkowe i księgowość dla firm już od 149 zł miesięcznie!

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą.

  Formularz kontaktowy

  TWOJE IMIĘ

  TWÓJ E-MAIL

  TWÓJ TELEFON

  WYBRANA USŁUGA

  Informacja o Administratorze - więcej >>